ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

     Викладачі Ладижинського коледжу Тихонова Т.І. і Нагачесвька С.М. провели профорієнтаційні заходи в школах Гайсинського району – с. Губник, с. Ладижинські хутори, с. Жерденівка, с. Зятківці, с. Кібліч.

     

     Такого ж роду захід пройшов 18.01.2018 р., який провели викладачі Асауленко Л.М. та Величко Т.Г. у Ладижинській школі №2.
     Долучилась до профорієнтаційної роботи і Чабанюк І.С., яка завітала до Кантелинської ЗОШ І-ІІ ступенів.

     Учні шкіл 9 і 11 класів із цікавістю вислухали виступ викладачів коледжу про студентське життя, спортивні змагання, роботу гуртків, проходження практик і участь у конференціях і семінарах.
     Майбутні абітурієнти ставили питання про дату проведення вступних екзаменів, проживання в гуртожитку, про особливості навчання в стінах коледжу, а також перспективи вступу до лав Вінницького аграрного університету.

     Було відмічено те що учнів шкіл цікавить перспектива отримання престижних спеціальностей по закінченню учбового закладу і отримання вакансій на великих підприємствах не тільки м. Ладижин. Викладачі розповіли про «Ярмарку професій», яка щорічно проводиться в стінах коледжу.
      Всіх учнів було запрошено на підготовчі курси, які розпочнуться 10 лютого 2018 р., день відкритих дверей, який відбудеться 24.03.2018 р. в Ладижинському коледжі ВНАУ, для більш розширеного знайомства із учбовим закладом і запропонованими спеціальностями.

                                                                                               Викладачі Нагачевська С.М., Тихонова Т.І.