Гордість коледжу

 

 Кулібаба Анатолій Русланович

За підсумками І семестру 2017-2018 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 


  

 Асюченко Віталій та Лєбєдєв Іван

 Студенти 2-го курсу відділення механізації сільського господарстваВ особистому заліку у фіналі кубку України з ушу, який проходив у м. Херсон - Лебедєв Іван   посів перше місце у ваговій категорії 70 кг (вікова група 18+), Асюченко Віталій посів ІІ місце у ваговій категорії 52 кг (вікова група 16-17 р.).

 


 

 Ганжа Георгій Віталійович

 Студент 3-го курсу відділення механізації сільського господарства. Володар "Кубку Поділля" у штовханні ядра.

 

 

 

 

 


 

 Кулібаба Анатолій Русланович 

 Студент 2-го курсу відділення бухгалтерський облік. Бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів з боротьби самбо. 

 

 

 

 

 


 

 Кулібаба Микола Русланович

 Студент 2-го курсу відділення бухгалтерський облік. Срібний призер чемпіонату світу  серед кадетів з боротьби самбо. 

 

 

 

 

 


 

 Асюченко Віталій Павлович

 Студент 2-го курсу відділення механізації сільського господарства. Чемпіон України, володар кубку України з ушу, кандидат до молодіжної збірної України та переможець міжнародних турнірів. Тренер - викладач коледжу Зашейко Вадим Володимирович.

 

 

 


 

 Лебєдєв Іван Ігорович

Студент 2-го курсу відділення механізації сільського господарства. Кандидат в майстри спорту України, чемпіон України, володар кубку України, кандидат до молодіжної збірної України та переможець міжнародних турнірів. Тренер - викладач коледжу Зашейко Вадим Володимирович.

 

 

 


 

 Нарожний Олександр Вікторович

За результатами 2016-2017 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 


 

 

 Рибак Антон Сергійович

Випускник Ладижинського коледжу Вінницького НАУ 2017 року відділення механізації сільського господарства. Кандидат в майстри спорту з ушу, чемпіон України серед майстрів. Срібний призер України серед дорослих, володар кубку України, чемпіон ХІІІ Всеукраїнської Універсіади з ушу, кандидат до національної збірної команди України 

 

 

 


  

 Швець Антон Юрійович

Випускник Ладижинського коледжу Вінницького НАУ 2014 року спеціальності "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва". У 2016 році став чемпіоном світу з паратхеквондо WTF.

 

 

 

 


 

 Чорнокозинський Микола Михайлович

 Випускник Ладижинського коледжу Вінницького ДАУ 2011 року, відділення механізації  сільського господарства. Нагороджений прем'єр- міністром Яценюком нагрудним знаком  «Захиснику України» Міністерства оборони України та  у 2016 році медаллю «Захиснику  України»  головнокомандуючим збройних сил України Віктором Муженком .

 

  

 


 

 Цапцін Євген Борисович

Випускник Ладижинського коледжу Вінницького НАУ 2017 року відділення Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва. Чемпіон Європи з Ушу. Тренер- викладач коледжу Зашейко Вадим Володимирович. 

 

 

 

 

 

 


 

 Мандрик  Тетяна Володимирівна 

За результатами І семестру 2015-2016 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 

 


 

 Шуєнкова Юлія Олександрівна 

За результатами І семестру 2014-2015 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 

 


 

 Довгань Павло Олегович

За результатами ІІ семестру 2013-2014 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 


 

 Войтенко Артур Русланович

За результатами І семестру 2013-2014 н.р. нагороджений відзнакою президента "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 


 

 Погорільчук Іванна Юріївна

За результатами ІІ семестру 2012-2013 н.р. нагороджена відзнакою президента "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні, високі досягнення у спорті та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 

 


 

 Зубрицька Вікторія Ігорівна

За результатами І семестру 2012-2013 н.р. нагороджена відзнакою ректора "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 


 

 Колісник Ольга Миронівна

За результатами ІІ семестру 2011-2012 н.р. нагороджена відзнакою ректора "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті коледжу.

 

 

 

 


 

 Паламарчук Тарас Ігорович

За результатами І семестру 2011-2012 н.р. нагороджений відзнакою ректора "Кращий студент коледжу" за відмінні успіхи у навчанні та високі досягнення у спорті.