СПІВПРАЦЯ ЗІ СВІТОВИМ ГІГАНТОМ

     19 та 23 січня 2018 р. за ініціативи директора коледжу Цуркана Олега Васильовича відбулася екскурсія адміністрації та викладачів на один з підрозділів найбільшого у Європі (незабаром найбільшого у світі) виробника курятини ТОВ «Вінницька птахофабрика». 

     Спочатку на екскурсії побували викладачі технічних дисциплін з метою ознайомлення із роботою сучасного технологічного обладнання на виробництві. Інженери підприємства розповіли, що на підприємстві працює переважно закордонна техніка найновіших зразків та показали у дії власні технічні розробки обладнання, яке адаптоване під конкретну задачу і значно спрощує і пришвидшує виконання певних етапів роботи.

     

     23 січня на екскурсії побували члени адміністрації коледжу з метою налагодження співпраці з підприємством. Представники підприємства розповіли про потребу у кваліфікованих працівниках  у зв’язку з відкриттям другої черги виробництва. Інженери готові навчати відповідальну молодь працювати на сучасних зразках обладнання з обов’язковим працевлаштуванням. Особливо гострою є потреба у фахівцях технічного напрямку: механіках, агротехніках та електриках. Уточнюються питання практики студентів коледжу на підприємстві та розширення спеціальностей  відповідно до потреб роботодавця.

     Нам приємно було почути, що наші випускники гарно себе зарекомендували на виробництві та отримали у Ладижинському коледжі ВНАУ гарну теоретико-практичну базу знань. Надіємось на широку співпрацю у практичній підготовці студентів!

                                                                                                                                Методичний кабінет